placená inzerce
Déte nám vědět...

Kamijóňák chtěl okrast sám sebe, s kamošem bêl ale chêcené přê čênô. Obá maji po ftákách!

placená inzerce
kanystr

Listopad 24, 2019 7:51 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Jak se gdêsê řikávalo – gdo neokrádá stát, okrádá vlastni rodinô. A ono to asi v ruznéch variantách, podle možnosti, plati furt. V pátek chmatlê za prackê polêcajti šoféra kamijónô přê akcê…

Podle polêcejnich análu je to krádež, ke keré založêla prostijovská pátračka nové šanón v pátek. Vlastně néni na tym co pátrat, protože dvá konópci – šofér kamijónô a jeho kolegáček – bêlê trochô pochtivavi.

Co se přehodilo? V pátek po jedné hodině v nocê třêcetileté kamijóňák misto teho, abê dokazoval, jak šofér tvrdé chleba má, měl uplně jinši starosti. Zastavil kamijón negde ô Hrdibořêc a za pomocê třêcetiletyho asistenta z něho vêbrakovalê 14 kartónu chlastô a z nádržê vêcôclê zhrôba 50 litru naftê. Celkem teho bêlo tak za 75 tisicu škodê.

Jak ale piše polêcejni mlôvči František Kořinku, dom si lôp nakonec nedoneslê, protože zaměstnavatle na ně měl pifkô ôž nejaké čas. A tož si je hlidal a v pravé moment dal avizo na 158. Pak ôž to šlo ráz na ráz a s vêkládkó kamijónô jim přêjelê polêcajti pomuct přimo na misto čênô. V ten moment ôž nebêlo co řešêt.

Fotka je jenom ilustračni.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy