placená inzerce
Déte nám vědět...

Jede, nejede. Jak ô blbéch na dvoře. Neco ôž zas jezdi a neco jezdit eště začne!

placená inzerce
autobusy (1)

Duben 7, 2021 12:35 / Furtovnik

Od nás – Situace se měni každym okamžêkem a gdo je přêpravené, néni pak zaskočené. Chvilkô to jezdi, pak zas né, pak troškô a neco, a nakonec vubec nic. Tak bê se nejak dal shrnót vyvoj dopravni obslôžnosti během koronavirovéch opatřeni.

Je přêrozeny, že néni duvod, abê jezdil nejaké spoj, gdêž néni keho vozêt. To se téká hlavně školnich autobusu. Koronáčovy opatřeni takê zablokovalê hranice okresu, a tož abê lêdi zbêtečně netrajdalê, stróhlê jim ê nejaké ten přeshranični vlak nebo autobus.

Jak informôje olomócké IDSOK, od 12. dôbna bê se mělo zas fšecko vrátit do normálô. Ê gdêž přêrozeně tak jednodôchy to takê nebôde, protože přece jenom nejaká vyjimka je dêcky pro zpestřeni potřebná. Abê si lêdi nemêslêlê…!

Ale abêhmê bêlê konkrétni. TOŤ si mužete naštôdovat, jak je to s obnovó školnich spoju. Tê naskočijó na svy trasê s plánovanym návratem aspoň nekeréch školáku. Pro změnô TOŤ zas pišó o tem, jak od 6. dôbna skončêlê omezeni mezê Olomóckym a Pardubickym krajem. Ale přece jenom to néni eště uplně komplet, nekery omezeni dál platijó. Ono asi nélepši dêcky je si před každym plánovanym véletem zjistit, ešlê to fakt dneska frči nebo né. Dnes vám nigdo předem nic nezarôči!

Fotka je ilustračni.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy