placená inzerce
Déte nám vědět...

Jaká bôde Prostijovská zêma? Na brusleni ôž od přištiho vikendô, vánočni strom se rožne 26. listopadô s Noidem!

placená inzerce
DSC_0248

Říjen 26, 2021 19:11 / Furtovnik

Z Prostijova -  ‚Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.‘ Tak pravil gdêsê Jára Cimrmanu. A mê, s ohledem vyhled zêmê, s tym mužem jenom sóhlasêt…

Ê gdêž kalêndářně přece jenom do zêmê eště chvilka zbévá, v nákôpákách se konečně dostalo ôž na vánočni vyzdobô a ‚Ježišci panáčci‘ na nás za chvilkô začnó hulákat ze fšeckéch stran. Temô neôtečem…

Je ôž takê narychtované program Prostijovské zêmê. Ta bê měla začinat a končêt s bruslama na náměsti. Ôž od 5. 11. se totiž otvirá kluziště, kery to zapakôje 9. ledna 2022. Mezê tém, čê spiš zároveň s tém, bôde před radnicó, připadně v Dôze, v běhô dalši program.

Vêbrat si mosi každé sám, protože co je dobry pro jednyho, nemosi drôhyho vubec zajimat. Zážeh vánočniho stromô je naplánované těsně před adventem na pátek 26. listopadô a bôde ho provázet Vašek Noid Bártu.

‚Jidelni listek‘ nandete pod článkem, stači si vêbrat. Na fotce vzal gdêsê v Javořičkô pohodář Václav Noid Bártu pod křédla Queeetkô z rádia Haná a ‚Baronkô z Furtovnikô.

zima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy