placená inzerce
Déte nám vědět...

Jak plave Opel? Po kolizê se topilo auto v Křemačovskym rêbnikô kôs od břehô!

placená inzerce
DN Křemačov (1)

Březen 7, 2023 11:26 / Furtovnik

Od šômperskéch polêcajtu – Pravda, na kópačkô to moc néni. A je potřeba takê předeslat, že plavba v tymto připadě bêla zcela nedobrovolná. V tym neštěsti to ale nakonec nedopadlo tak néhuř.

Fšecko se to semlelo v ponděli odpoledňa mezê Mohelnicó a Křemačovem. Štêrêcetiletá šoférka Fordô chtěla odbočêt ze sêlnice na cestô ô hráze Křemačovskyho rêbnika. Vehodila blinkr a zahájila manévr.

Jenomže v momentě odbočováni si šoférka nefšimla, že jô ve sténaké moment z levé stranê předjiždi dvacetileté mládenec v Opelô Astra. Dotyčná ale jeho blinkr nejak přehlidla a prásk. Bočni střet ôž bêl neodvartné.

Po kontaktô to Opla odpinklo na travnató hráz a pak rovnó do rêbnika, gde se začal nejakéch 30 metru od břehô potépět. Mladymô šoférovi aji spolujezdcovi se povedlo z topiciho se auta vêlizt a doplavat ke břehô. Nikemô se nakonec nic nestalo, škodê je předběžně nadělané za 40 000 a déchačka bêla ô obóch aktéru negativni.

Auto přêrozeně ve vodě nezvostalo. Vêlovilê ho společnéma sêlama profici hasiči ze Zábřeha, Šômperka a z Olmika, helflê jim přê tym takê dobráci z Mohelnice. Fotkê só z polêcejnich zdroju.

 

Facebook0
  • DN Křemačov (5)
  • DN Křemačov (4)
  • DN Křemačov (2)
  • DN Křemačov (1)

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy