placená inzerce
Déte nám vědět...

Hasičsky babê z kalendářa: HOLKÊ-DORKÊ si mužete pořidit aji dom!

placená inzerce
kalendář hasičky2

Listopad 18, 2020 13:27 / Furtovnik

Od nás – Nebujte, néni to žádá uchylárňa :-) . Kalendáře só věc praktická, naopak mužó takê reprezentovat. V připadě děvčat – hasiček z Klopotovic je v tym eště neco inšiho. Foceni si pré ale ôžêlê!

Ešlê nemáte eště kalêndář na přišti rok a máte neco společnyho s hasičama, respektive hasičkama, pak asi ôž nic inšiho nesméšléte. Sótěžni team děvčat z SDH Klopotovice totiž vêdal na rok 2021 svuj kalendář, čê spiš dva. Stolni a nástěnné.

Mlovilê smê s jejich šéfkó Marceló Vêstrčêlovó. Pré si babê foceni ôžévalê a mělê z něho radosť. Jenom pro nejaky ôrépany hnidopichê – fšeckê mělê přes patnást let a rodiči o tym vědělê :-) … Prodejem kalêndářu bê si takê chtělê přêvêdělat na repas mašinê k závoděni v hasičskym sportô.

Pro ôpřesněni – děvčata sice závodijó pod hlavičkó SDH Klopotovice, jináč só ale ê z ruznéch mist Prostijovska, třeba Vrahovic, čê Slôžéna. Nafotit a vêrobit se to podařêlo dik sponzorum a pokaváď bêste o tym chtělê vědět vic, připadně si nejaké takê objednat, stači kliknót TOŤ nebo TOŤ.

Facebook0
  • kalendář hasičky
  • kalendář hasičky2
  • Nástěnný kalendář 2021

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy