placená inzerce
Déte nám vědět...

Dofčêlka slópê značkovalê psi, v Olmikô jim nově dávaji čisla

placená inzerce
109-oznaceni-sloupu

Červen 28, 2017 8:05 / Furtovnik

Z Olmika – Projit kolem slópô a neobčurat ho, to chce od pesana velkó dávkô sebezapřeni. V Olmikô fčêl začlê slópê značkovat pro změnô chlapi od technickéch slôžeb a dobrovolni hasiči. Ale né tak, jak bê nekery z vás určitě napadlo. Štitkováni má svuj praktické vyznam.

Každé slóp veřejnyho osvětleni postôpně dostane svoje čislo. Néni to ani tak skrz inventurô. Identifikačni štitek s čislem totiž bôde vyznamnym orientačnim bodem v momentě, gdê bôde potřeba zavolat polêcejni hlidkô, záchrankô, čê hasiče. Zkrátka pro IZS to znamená přesny ôrčeni mista v rozptylô pár metru. A to je rozhodně velká pomoc.

V Olmikô a mistnich částich se bôde značkovat vic, jak 10 tisicu takovéch poôlêčnich lamp. Technicky slôžbê maji na starosti ômistěni 8 793 štitku hlavně po městě, dalšich 2538 dostalê za ukol dobrovolni hasiči po okolnich dědinách, kery k Olmikô patřijó. Svoje označeni ôž maji slópê v Nemilanech, Nedvězi a Radikově. Fšecko bê mělo bêt hotovka do konca srpna.

A tož dêž bê se nedé Buh neco stalo, rozhlidnite se kolem sebe, ešlê nevidite nejaké slóp s čislem, pak ôž to pude ráz na ráz.

Fotkô mámê z webovéch stránek města.

 

Facebook0
  • 109-oznaceni-sloupu

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy