placená inzerce
Déte nám vědět...

Dêž se zjistilo, gdo borcovi zabavil kliče od auta, tož to šil rači znovô přechlastat

placená inzerce
klíče

Červenec 14, 2016 7:38 / Furtovnik

Od přerovskéch polêcajtu – Je otázkó, ešlê potenciálni tchyňa, kerá hraje v tymto připadô vyznamnó rolô, néni fčêl ôž jenom cêzi roba – mama jeho ‚bévalkê’. Néni totiž vêlóčeny, že nočni drámo v jednym přerovskym bárô nevratně zasáhlo aji mladó láskô.

Jak piše polêcejni mlôvči František Kořinku, zápletkó bêlê zmizly kliče od auta. Tê majitel Felckê potratil, dêž ôdřimkl ožralé na šrot, na stole po vêtrvalym popijeni v jednym přerovskym podnikô. Probôzeni po této pauzê bêlo ale nemily. Asi ôznal, že bê bêlo na čase sednót do svyho fára a dospat to ôž doma, ale nemuhl najit kliče.

Pojal teda podezřeni z kriminálniho čênô a přêvolal na to poldê, abê mô kličkê vêčmôchalê. Pátráni bêlo rychly a pro majitela motorovyho povozô asi dosť možná překvapivy. Kličkê mô totiž preventivně odebrala mama jeho milé, teda vyhledově jeho tchyňa. Aspoň do té dobê, gdo vi, jak se vztahê mezê mladéma aji staréma vêjasnilê po tymto zásahô. Eště se pré zeptala ô obslôhê, patrně ho tam znalê, ešlê kliče skôtečně patřijó k temô typkovi a pak je definitivně odebrala.

Dêž bêl olópené mládenec zeznámené pátračkó ze závěrama šetřeni, měl na to pré nekompromisni odpověď: „Dô chlastat dál!“ A jak řekl, tak aji ôdělal. Prostě tvrďák. Jaké to ale mělo dopad na partnersky sóžêti, to polêcejni zpráva neôvádi.

 

Facebook0
  • klíče

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy