placená inzerce
Déte nám vědět...

Dêž se daři, tož se daři. Pán si měl radši nechat napsat ‚áčko’!

placená inzerce
reservé

Leden 30, 2016 8:07 / Furtovnik

Od prostijovskéch měšťáku – Jak přênde deň Blbec, tož temô neôtečete, ať děláte, co děláte. Pětadvacetileté mládenec doplatil na svó zodpovědnosť, dêž nechtěl zmeškat začátek pracovni dobê. A po záslôze ho to vêtrestalo.

Je to pro každyho. Dêž se ráno zaspi, tož to je pak fofr. Mladik tak po zaspáni spichal do fachê, že přehlidl dopravni značkô a zaparkoval na vêhrazenym místě na stáni. Tem, co ‚zasedl’, se to pochopitelně nelébilo a napráskalê to měšťákum.

To ale mělo eště dalši pokračováni. Dêž ho přislušnici perlustrovalê, zjistilo se, že jezdi sice svym autem, ale to nebêlo na něho přepsany od bévalyho majitela. A to ôž minimálně od rokô 2013. A ve finále se nakonec přêšlo na to, že techničák, kerym prokazoval totožnosť svyho auto, je neplatné.

Podtrženy, zečteny, dêbê se ráno, dêž zjistil, že zaspal, otočêl na drôhé bok, ôdělal bê mnohem lip. Sice bê ho čekal pojeb a možná neomlôvená absenca, teda ‚áčko’, kerá bê se nakonec muhla třeba ôhrát na dovčô, ale každopádně bê ho to vêlo levňéš. Pokaváď ovšem nečekal v prácê negdo, až přênde a vêstřidá ho. To je pak smula!

 

Facebook0
  • reservé

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy