placená inzerce
Déte nám vědět...

„Co vêchlastám, to ôž mně nigdo neveme!“ Olomóčti měšťáci odvezlê vélôpka aji s obsahem pajšlô…

placená inzerce
alkohol

Listopad 21, 2020 11:00 / Furtovnik

Od olomóckéch měšťáku – Má to svojô logikô. Ôkradenó flašô z regálô v kvelbô je přê dopadeni pachatela potřeba vrátit. Co ale dělat, gdêž flaša ôž prázdná?

Litačka olomóckéch měšťáku řešêla v začátkô možná banálni patálijô. Krádež v superkrámô. Takovy věcê só praktickê na dennim pořádkô. Jenomže v tymto připadě šlo o čórkô mirně rafinovanó.

Jak piše mlôvči MP Olomóc Petr Čunderle, vyjezd bêl směrované na ôlêcô Pavlovickó, tam je Lidl. Jak se z předchoziho dá očekávat, došlo ke krádežê zboži. Na mistě bêl aji pachatel, ale tak nejak mô to bêlo fšecko ô prdele! Podle svědku totiž z regálô s chlastem vêtahl pulčika rumô. Nevêkročêl s nim ale ke kasê, na stojáka ho měl rovnó vêglgnót. A bez placeni…!

Ešlê to cedil přes róškô, čê jak to měl s nákôpnim vozékem a povinnéma 15 m2 kolem sebe, to se ve zprávě nepše. Po přijezdô měšťáku ale bêl tak ožralé, že nebêlo v podstatě potřeba ani dalšiho dokazováni. O jeho stavô jasně vêpovidá fakt, že ho odmitla převzit aji záchêtka a ‚pacóch‘ nakonec skončêl na vêšetřeni ve Fakultce.

Až s nim bôde trochô řeč, tož na něho čeká sděleni o předáni připadô přestôpkové komisê, kerá se tak bôde zabévat podezřenim ze spáchání přestôpkô proti majetkô.

Fotka je jenom ilustračni. Z teho regálô to nečmajzl.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy