placená inzerce
Déte nám vědět...

Co bê, dêbê! Jak muže vêpadat náměsti narvany autama?

placená inzerce
101-namesti

Březen 30, 2016 10:02 / Furtovnik

Z Olomóca – Ono dêcky nejaky sméšleni ‚CO BÊ, DÊBÊ‘ je na prd. Protože až ten moment nastane, muže se člověk k diskutované věcê postavit podle okolnosti uplně jináč, než bê si sám před tém vubec mêslêl. A tož je lepši názorná ôkázka!

Takové obrázek se jenom tak nenaskêtne a bôde to svym zpusobem vědecké pokus. Diskuze nad tém, ešlê na Horni náměsti v Olmikô pôstit auta, nebo ho nechat tak, jak je fčêl, muže rozseknót tato sobota. To totiž uplně beztrestně mužete vjet svéma fárama na hodinkô do samotnyho srdca Olomóca, na Horni náměsti. A co beztrestně! Co bêste indá dostalê pořádnyho flastra, fčêl bôdete naopak vitani!

Podle olomóckyho primátora Aleša Jakôbcovyho má tento pokus co do čêněni s chêstanym plánem městské mobilitê. Ta má tak nejak optimalizovat, gde se dá dojit pěškê, gde na kole, MHD nebo autem tak, abê to muhlo bêt ke všeobecné spokojenosti. Ê dêž je jasny, že furt platit, že néni člověk ten…

Jak ôž bêlo zminěny, maji organizátoři zájem, abê se na tô hoďkô zaplnilo náměsti co névic. Ale pokaváď to ôž bôde moc, dalši auta póštět ôž nebôdó a náměsti se zavře aji dřiv, než pravi časové harmonogram. Neplánujte si ovšem žádny velky nákôpê, že si mezê tém neco oběháte, dêž bôdete parkovat, gde jindá nemužete. Hneď, jak ta paráda skonči, mosijó zas auta zmiznót. Muhlo bê se stat, že sice beztrestně tam přêjedete, ale s odjezdem bêste ôž mělê jisty komplikace…!

Na fotce Jana Andreáša vidite, jak vêpadá náměsti prázdny. Snaď se dočkámê aji fotek ze sobotniho ‚parkováni’.

Harmonogram akce:

13:00 – 14:00 nájezd automobilu
14:00 – 15:00 fotografováni a natáčeni akce
15:00 – 16:00 odjezd automobilu

Facebook0
  • 101-namesti

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy