placená inzerce
Déte nám vědět...

Chcete ocenit nekeho, gdo pomáhá drôhém? Nominaca na letošni Křesadlo se mosi poslat do zétřka!

placená inzerce
kresadlo-2016

Říjen 27, 2016 7:39 / Furtovnik

Od Centra Maltézské pomocê Olomóckyho kraja – Řiká se, že pomáhat drôhém je přêrozená vlastnosť člověka. Nô spiš bê měla bêt, ale jak vidimê v praxê, néni každé člověk takhle stavěné. Ale přeci jenom se nandó takovi, keři zvládaji pomáhat eště aji za tê ostatni.

Křesadlo 2016 s podtitulem Cena pro obêčény lêdi, keři dělaji neobêčény věcê se letos v Olomóckym krajô bôde ôdělovat ôž pošesty. Nominovat muže gdokoliv kohokoliv, o kym si mêsli, že je prospěšné pro okoli vic, než je běžny. Limitovany je to kategórijama sociálni slôžbê, děti, mládež, volnočasovy aktivitê, zdravotnictvi, ekologicky aktivitê, spolková čênnosť, humanitárni pomoc, rozvojovy projektê a dobrovolni hasiči.

Zétra, teda v pátek 28. řijna, se nominace ôzaviraji, nezávislá porota pak vêbere 8 nominantu, keři dostanó cenô. Ta se bôde předávat během vánočniho koncertô v Arcibiskupskym palácô v Olomócô.

Tagže pokaváď si mêslite, že bê měl bêt oceněné negdo, gdo dobrovolně věnôje čas a energijô drôhém, neváhéte. Nominovat mužete aji tê, keři ôž nominovani negdê bêlê, ale nebêlê pro oceněni vêbrani. TOŤ se dovite fšeckê potřebny věcê a takê nandete nominačni formulář, keré vêplnite a pošlete elektronickê na kresadlo-ok@seznam.cz a zároveň aji poštó na adresô olomóckyho Centra Maltézské pomocê (Wurmova 7, 779 00 Olomouc).

 

Facebook0
  • kresadlo-2016

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy