placená inzerce
Déte nám vědět...

Cêzênec pod evropskym zatykačem v kradenym autě dostal klepeta v Prostijově

placená inzerce
pouta

Únor 24, 2018 8:52 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Žádná malá rêba, žádné delikvent pomistniho formátô. V utery prostijovšti dopraváci zadrželê mezênárodně hledanyho cêzênca. Prozradil se ale sám. Měl si dávat věčiho bacha!

Gdêž měřêlê v utery odpoledňa na 34. kilometrô D46 prostijovšti dopraváci německó Audinô, určitě netôšêlê, jakó to bôde mět dohrô. Začlo to tém, že na usekô s povolenym maxlem 110 km/hod to šofér mastil 182 km/hod. A tož to bêl dobré duvod vêrazêt za nim a zastavit ho na světla.

Povedlo se jim to na exitô 26. Pak ôž jenom asi nestačêlê čôčet. Za volantem totiž seděl pětapadesátileté cêzênec s trvalym pobytem ô nás, na keryho bêl v Itálii vêdané evropské zatykač. Navic, gdêž prověřovalê AUDI Q7 za 2,5 mega, tož ho pro změnô našlê mezê hledanéma autama pro změnô v Německô.

Dál to šlo ráz na ráz. Cêzênec bêl omezené na svobodě, dostal želizka, a s potřebnéma papirama ho pak předalê Krajskymô státnimô zastupitelstvi v Brně k vêdávacimô řizeni. Auto vrátilê majitelovi. Překročeni rychlosti, keró bôde řešêt správni orgán, je tymto připadě asi až to posledni…

Fotka je jenom ilustračni

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy