placená inzerce
Déte nám vědět...

Bavorák to nestihl. Kósek před Prostijovem ho rychlik na přejezdě odhodil 20 metru daleko, škoda do milijónu!

placená inzerce
DN vlak x BMW 5

Únor 16, 2021 12:06 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Je to marny, je to marny, je to marny. Na železničnich přejezdech je to nekonečné boj, keré zpravidla auta nevêhrávaji. Včerá to rachotilo ô mêši dirê ve Vrahovicách.

Gdêž se mrknete na fotkê, mosi vás polivat stôdené pot! V ponděli 11:20 se na světelnym přejezdô ô mêši dirê pod dálnicó mezê Držovicama a Vrahovicama popasoval Bavorák (BMW X5) s rychlikem od Olmika k Prostijovô.

Polêcejni mlôvči František Kořinku piše, že třêatřêcetileté šofér podlevá fšeckyho vjel na přejezd, aji gdêž bêl ve vystraze, rozôměny – blikalê červeny světla. Tê nesvitilê jenom tak zbuhdarma, ale kvulêvá rychlikô, keré tym časem frčel k Prostijovô. Bavorák to ale ôž před šnelcukem nestihl a mašina ho nabrala na zadek auta. Po nárazô fáro odletělo dalšich 20 metru bokem a přê tym stihlo sméknót eště releové domek a elektrické slóp. Podle fotkê mašina dovezla na náraznikô eště kôs auta až k Agrostrojô, protože pochopitelně v tym švuňkô vlak nezastavi na mistě.

Šofér jel v autě sám a přê té hruzê, jak to z obrázku vêpadá, z teho vêšil s lehkym zraněnim a skončêl v olomócké fakultce. Ve vlakô bêlo 60 lêdi, kerém se nic nestalo, za to škodê je nadělané za 4,3 mega!

Strojvedóci z rychlikô ani šofér nenadéchalê. Po štrece se znovô začlo jezdit ve 13:25. Fotkê mámê z polêcejnich zdroju.

Facebook0
  • DN vlak x BMW 1
  • DN vlak x BMW 2
  • DN vlak x BMW 3
  • DN vlak x BMW 4
  • DN vlak x BMW 5

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy