placená inzerce
Déte nám vědět...

Auto a vlak zároveň přes přejezd neprojedó. Nepovedlo se to ani v Přikazich!

placená inzerce
DN_železniční_přejezd_Příkazy (2)

Únor 27, 2018 8:13 / Furtovnik

Od olomóckéch polêcajtu – Furt to negdo zkóši a furt to nende. Nedá se nic dělat, na železničnim přejezdô je pánem vlak. Eště néni uplně jasny, jak se to v ponděli ráno stalo, každopádně přêšla rana…

Podle polêcejni mlôvči Irenê Ôrbánkové se to stalo v ponděli chvilkô před pul sedmó ráno. Na přejezd před Přikazama frčel ranni spoj, Regiónka od Horkê nad Moravó. Tó dobó se k přejezdô bléžêl aji Renólt, v kerym bêl naštěsti jenom šofér. Jináč pro doplněni – vlakem jelo 9 pasažéru.

Zatim néni uplně jasny, jak k temô došlo, ale šofér měl vjet na přejezd v moměntê, gdê blikalê červeny světla. A protože ôž aji vlak tam zrovna dojižděl, střet bêl praktickê nevêhnôtné. Ê gdêž podlevá obrázku, kery mámê z polêcejnich zdroju, to vêpadá hrozêvě, nikemô se naštěsti nic nestalo.

Pochopitelně došlo aji na déchačkô, ta ovšem alkohol ô učastniku nehodê vêlóčêla. Škodê ale bêlo nadělaná za 250 tisicu. Než se to fšecko na mistě zaznamenalo, jezdilo se tam kêvadlově, plné provoz bêl obnovené po osmé hodině. Jak se to fšecko zemlelo, se mosi eště došetřêt.

 

Facebook0
  • DN_železniční_přejezd_Příkazy (2)
  • DN_železniční_přejezd_Příkazy (3)

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy